Oferta pracy

Zastępca Dyrektora ds. Technicznych

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A.O firmie

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A.

Mechaników 9

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • udział w zadaniach związanych z rozwojem i wsparciem procesów produkcyjnych w tym m.in.: projektowanie i konstruowanie oraz opracowywanie technologii nowych produktów, prowadzenie prac badawczych, rozwojowych, wdrażanie nowych ulepszonych produktów, opracowywanie dokumentacji technicznej, kart materiałowych katalogów pracochłonności produktu,

  • udział w zadaniach z obszaru utrzymania ruchu przez Sekcję Głównego Energetyka i Mechanika poprzez: zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych i nadzór nad utrzymaniem sprawności infrastruktury elektroenergetycznej, przestrzeganie i wykonywanie obowiązków wynikających z przepisów prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska i innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Spółki,

  • nadzór nad pracami zadań Głównego Spawalnika w tym: weryfikacja dokumentacji technicznej i procesów produkcyjnych związanych z pracami spawalniczymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie mechaniki i budowy maszyn, elektroenergetycznym, elektromechanicznym lub pokrewnym,

  • min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym o tożsamym zakresie obowiązków, wiedza techniczna (budowa maszyn, mechanika, energetyka, spawalnictwo),

  • otwartość na poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych,

  • zorientowanie na osiągnięcie celu,

  • umiejętność budowania i motywowania zespołu, kierowania pracą i rozwojem innych,

  • szybkość działania i podejmowanie optymalnych decyzji w sytuacjach trudnych, pod presją czasu,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • stabilną pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami,

  • system świadczeń socjalnych,

  • prywatną opiekę medyczną.

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Przewiń do profilu firmy