Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Dyrektora Działu Nawozów

  • opolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flora Sp.zo.o. jest rozwijającym się przedsiębiorstwem z 25 letnim doświadczeniem rynkowym. Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa jest zaopatrzenie rolnictwa (Środki Ochrony Roślin, Nawozy, Materiał Siewny, Skup płodów rolnych).W firmie pracuje blisko 150 osób, a przedsiębiorstwo obsługuje podmioty gospodarcze na terenie Dolnego Śląska, Opolszczyzny oraz Śląska. Najważniejszym kapitałem każdej firmy są jej pracownicy. Dbamy o rozwój naszych kadr oraz o dostęp do najnowszych technologii w rolnictwie.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Obowiązki

    • rozbudowa siatki dostawców nawozów zarówno z rynku krajowego jak i zagranicznego,
    • tworzenie strategii sprzedaży w innych kanałach dystrybucji,
    • współtworzenie polityki cenowej z uwzględnieniem cyklu życia produktu, rentowności,
    • planowanie strategii zakupowej,
    • koordynacja dostaw do klientów we współpracy z działem logistyki,
    • realizacja założonych celów ilościowych,
    • ścisła współpraca z działem handlowym firmy,
    • ustalanie i kontrola wskaźników rotacji magazynowej,
    • inicjowanie własnych projektów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane rolnicze lub doskonała znajomość branży rolnej),
    • doświadczenie w branży nawozów lub środków ochrony roślin,
    • zdolności negocjacyjne,
    • umiejętność zarządzania zespołem,
    • dyspozycyjność,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziane).

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • stanowisko z dużym potencjałem,
    • narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.