Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Dyrektora Eksportu - FMCG - rynki wschodnie

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Dla naszego klienta - największego polskiego producenta oraz eksportera kosmetyków poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Zastępcy Dyrektora Eksportu (rynki wschodnie)

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Udział w negocjacjach handlowych
  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów i partnerów handlowych na rynkach zagranicznych
  • Zarządzanie budżetem i analiza kosztów
  • Zarządzanie pracą działu eksportu
  • Wdrażanie obowiązujących standardów i procedur w sieciach
  • Reprezentowanie firmy na wyjazdach służbowych i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Inicjowanie działań mających na celu stały wzrost sprzedaży

Wymagania Pracodawcy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG (preferowana branża kosmetyczna)
  • Doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi na rynkach wschodnich (Rosja, Ukraina, Białoruś)
  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie !
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem eksportowym
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Znajomość realiów biznesowych i kulturowych na wybranym rynku.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Wybraną formę współpracy
  • Dodatkowy system premowy za realizację obranych celów
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

Ogłoszenie archiwalne