Zastępca Dyrektora Finansowego

  • Grójec, Piaseczno, Pruszków, Radom, Warka, Warszawa, Lesznowola (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 12.06.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 12.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Grójec, Piaseczno, Pruszków, Radom, Warka, Warszawa, Lesznowola (pow. piaseczyński)
    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    Dla naszego klienta- największego polskiego producenta oraz eksportera produktów kosmetycznych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko :

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie w:
      • Zarządzaniu pracą pionu finansowo – księgowego,
      • Zarządzanie płynnością finansową w grupie spółek – pozyskiwanie finansowania,
      • Nadzorze nad procesami optymalizacji podatkowej w grupie spółek,
      • Planowaniu finansowym oraz udział w sporządzaniu budżetów spółek,
      • Nadzorze nad przygotowywaniem miesięcznych oraz rocznych sprawozdań finansowych,
      • Nadzorze nad kosztami floty samochodowej – negocjacje kontraktów, wybór
    • Nadzór nad sporządzaniem analiz i raportów związanych z działalnością fabryki, w szczególności z kosztami produkcji, zużycia materiałów, kosztami pracy,
    • Tworzenie analiz finansowych i analiz rentowności prowadzonych inwestycji wraz z rekomendacją konkretnych działań,
    • Odpowiedzialność za realizację procesów optymalizujących koszty oraz efektywność w spółkach,
    • Kontakty i współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, audytorami, inwestorami, prawnikami oraz organami podatkowymi,
    • Nadzór nad procesem windykacji należności,
    • Pozyskiwanie i rozliczanie dotacji.
    • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji.
    • Realizacja innych zleconych zadań o charakterze projektowym.

    Wymagania:

    • Udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata.
    • Wykształcenie wyższe, wskazane kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia).
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości oraz przepisów podatkowych.
    • Biegła obsługa Microsoft Excel,
    • Doświadczenie w kierowaniu zespołem.
    • Doskonała organizacja pracy własnej; inicjatywa, samodzielność, terminowość.
    • Umiejętności interpersonalne, niezbędne w pracy zespołowej.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, na wyznaczonych celach.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, budżet: 18-20 tys. zł brutto + premie miesięczne,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Samochód służbowy, telefon, laptop,
    • Pacę w bezpośredniej współpracy z Zarządem Spółki,
    • Ciekawe wyzwania,
    • Wdrożenie oraz późniejsze wsparcie ze strony zespołu i przełożonych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.