Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Finansowego

Klient Pracuj.plO firmie

  • Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Klient pracuj.pl poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Jarocin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • Nadzór nad przygotowaniem (skonsolidowanych) sprawozdań finansowych oraz raportów
  • Nadzór nad przygotowaniem rocznego budżetu i planów wieloletnich oraz kontrolowanie ich realizacji, analiza odchyleń
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie i optymalizacja procesów kontrolingu wewnętrznego
  • Nadzór nad poprawnością raportowania zarządczego w Spółce (obszar sprzedaży, produkcji, efektywność finansowa)
  • Kontrolowanie rzeczywistych wyników ekonomicznych firmy i porównywanie ich z wytyczonymi celami i założeniami, wskazywanie obszarów ryzyk i rekomendacja działań w kierunku poprawy marżowości
  • Poszukiwanie rozwiązań zapewniających optymalną rentowność firmy
  • Ścisła współpraca z poszczególnymi obszarami biznesowymi w zakresie ustalania
    i monitorowania realizacji celów
  • Współpraca z Zarządem oraz kadrą zarządzającą
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu: finansów lub ekonomii/nauk ścisłych
  • Kilkuletnie doświadczenie w finansach, kontrolingu wewnętrznym, audycie lub firmach doradczych (mile widziane doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym)
  • Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • Rozumienie procesów biznesowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne, zdolność do realistycznej oceny sytuacji, orientacja na wyniki
  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy innych osób
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań kontrolingowych
    i systemów wsparcia IT

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz osiąganych wyników
  • Ciekawą pracę w dynamicznej, rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy