Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Dyrektora Finansowego

just fit sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej oraz wspomaganie procesów decyzyjnych

  • nadzór nad pracą działu finansowo-księgowego grupy spółek

  • opracowywanie analiz, przygotowywanie modeli biznesowych dotyczących projektów inwestycyjnych, pozyskiwanie środków i finansowania, ocena ryzyka finansowego inwestycji

  • przygotowywanie cyklicznych raportów zarządczych oraz analiz finansowych, proponowanie optymalizacji i usprawnień

  • tworzenie i utrzymanie wewnętrznych standardów i procedur zgodnych z wymogami firmy w zakresie sprawozdawczości, controllingu, budżetowania, przepływów gotówkowych

  • odpowiedzialność za płynność finansową

  • nadzór i koordynacja przygotowania budżetu finansowego i kontrola jego zgodności z planem finansowym

  • zarządzanie ryzykiem finansowym i podatkowym

  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego

  • uczestnictwo w badaniu sprawozdań finansowych

  • inicjowanie działań mających na celu poprawę rentowności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w zarządzaniu finansami, planowaniu finansowym, sprawozdawczości zarządczej, analizie ekonomiczno-finansowej, budżetowaniu, zarządzaniu kosztami

  • bardzo dobra znajomość UoR oraz prawa podatkowego

  • doświadczenie w kierowaniu pracownikami i organizacji pracy zespołu

  • odpowiedzialność i inicjatywa w podejmowaniu zadań

  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia, estymacji wyników oraz oceny projektów inwestycyjnych

  • umiejętność partnerskiej współpracy z pozostałymi działami firmy.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pozapłacowe świadczenia pracownicze

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole współpracowników.

just fit sp. z o.o.

Fitness Platinium to najpopularniejsza w Małopolsce sieć siłowni i klubów fitness. Posiadamy ponad 12 lat bogatego doświadczenia, dziesięć placówek w Krakowie, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i wielu zadowolonych klientów.

Przewiń do profilu firmy