Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Finansowego

PRESS-SERVICE Monitoring MediówO firmie

  • Marcelińska 14, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów

Marcelińska 14

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie wyników ekonomicznych firmy i porównywanie ich z wytyczonymi celami i założeniami

  • controlling

  • nadzór i koordynacja procesów pod względem ekonomicznym

  • kontrola nad płynnością finansową podległych spółek oraz poszczególnych elementów struktury organizacji

  • cykliczne raportowanie wyników

  • nadzór nad rozliczaniem dofinansowanych projektów

  • optymalizacja kosztów i oraz wyszukiwanie innych możliwych oszczędności

  • przejęcie części obowiązków Dyrektora Finansowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość lub pokrewne)

  • znajomość programu kadrowo-księgowego Enova

  • zaawansowana znajomość programu Excel

  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych

  • dobra organizacja pracy i umiejętność organizowania pracy innych osób, terminowość, rzetelność, dokładność i skrupulatność, wykazywanie inicjatywy, samodzielność

  • znajomość podstaw programowania będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, lidera w swojej branży

  • pracę w siedzibie w centrum Poznania – 5 minut od Ronda Kaponiera lub pracę zdalną

  • możliwości rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • konkursy, akcje i eventy firmowe

PRESS-SERVICE Monitoring Mediów to dynamicznie rozwijająca się firma (grupa kapitałowa) zajmująca monitorowaniem mediów i analizą milionów informacji w prasie, radiu, telewizji, Internecie oraz w mediach społecznościowych. PRESS-SERVICE to firma o największym udziale w rynku monitoringu mediów w Polsce, ale rozwijająca się również na rynkach międzynarodowych. Realizująca szereg projektów badawczo-rozwojowych, wprowadzająca nowe, innowacyjne produkty i najlepsze standardy.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji:

Kliknij przycisk aplikuj, wypełnij formularz i załącz CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kolejnym etapem jest wstępna rozmowa rekrutacyjna z Działem Personalnym.