Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Finansowego

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Zastępca Dyrektora FinansowegoNumer ref.: JN -112020-1554670

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży technologicznej/usług dla biznesu, poszukujemy osoby na stanowisko Zastępcy Dyrektora Finansowego. Ofertę kierujemy do kandydatów z doświadczeniem na stanowisku Head of Finance, Finance Manager, Kierownik Kontrolingu, Główny/a Księgowy/a. Wybrana osoba w dalszej perspektywie zastąpi obecnego CFO, który w określonym odstępie czasowym przechodzi na emeryturę.

Informacje o kliencie

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży technologicznej/usług dla biznesu. Siedziba w Warszawie.

Opis stanowiska

· współudział we wszystkich strategicznych decyzjach i inicjatywach przedsiębiorstwa

· Ścisła współpraca z Dyrektorem Generalnym, Dyrektorem Finansowym i innymi liderami biznesowymi w celu budowania wartości firmy

· Wspieranie dalszego, szybkiego rozwoju firmy pod względem udziału w rynku i wielkości w Polsce

· Przegląd bieżących procesów raportowania i BI w organizacji, określanie priorytetów i przygotowanie mapę drogowej ich wdrożenia

· Odpowiedzialność za projektowanie i dostarczanie wysokiej jakości danych, spostrzeżeń analitycznych i zaleceń dla Biznesu

· Kierowanie i dalsze rozwijanie funkcji finansowania biznesu w organizacji

Profil kandydata

· Wykształcenie na poziomie uniwersyteckim

· Dodatkowe certyfikaty (ACCA, CIMA itp.) będą atutem

· Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami finansowymi w środowisku korporacyjnym, mile widziane w spółkach handlowych

· Doświadczenie w budżetowaniu i planowaniu finansowym

· Umiejętności zarządzania informacjami, w tym analiza biznesowa, modelowanie danych z komercyjnego i strategicznego punktu widzenia

· Silne umiejętności przywódcze, doskonałe umiejętności komunikacyjne

· Proaktywność, samodzielność

· Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

· Wyjątkową okazję udziału w dynamicznym rozwoju spółki, m.in. w wejściu spółki na GPW

· Rozwój zawodowy, w krótkim okresie objęcie stanowiska Dyrektora Finansowego

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia

· Szereg benefitów pozapłacowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy