Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Dyrektora Finansowego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-08-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HOTEL BRISTOL W WARSZAWIE POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO:

ZASTĘPCA DYREKTORA FINANSOWEGO
Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

Zastępca Dyrektora Finansowego będzie bezpośrednio wspierać i raportować do Dyrektora Finansowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za: sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi sprawami w zakresie rachunkowości finansowej. Ponad to będzie odpowiadać za terminowe i prawidłowe przeprowadzanie miesięcznych zamknięć okresów sprawozdawczych, przygotowywanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych, sporządzanie raportów finansowych na potrzeby Zarządu, nadzorowanie procesów kontroli wewnętrznej i zewnętrznej oraz przygotowywanie analiz i informacji finansowych zgodnie z zewnętrznymi zasadami na potrzeby firmy oraz dla NBP i GUS.

PROFIL KANDYDATA:

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Główny/a Księgowy/a / Zastępca Dyrektora Finansowego);
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, zarządzanie, rachunkowość);
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość polskich standardów rachunkowości, przepisów prawa podatkowego oraz US GAAP;
  • gruntowna wiedza z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej oraz znajomość zagadnień controllingu;
  • umiejętność zarządzanie zespołem;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i konstruktywna komunikacja w relacjach zawodowych;
  • biegła znajomość programów MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

OFERUJEMY:

  • pracę w legendarnym 5* Hotelu Bristol w centrum Warszawy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • bogaty pakiet szkoleń zawodowych i językowych;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego w organizacji, która stawia na rozwój i zadowolenie pracownika
    w ramach hoteli z sieci Marriott International na całym świecie;
  • bogaty pakiet socjalny w tym: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bezpłatne obiady, imprezy integracyjne, świadczenia z Funduszu Socjalnego m. in. dofinansowanie do wczasów, stawki pracownicze na noclegi w hotelach sieci Marriott International na całym świecie również dla rodziny i przyjaciół i inne.

ZAINTERESOWANE OSOBY ZACHĘCAMY DO PRZESŁANIA APLIKACJI!

PROSIMY O DOPISANIE KLAUZULI: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niniejszej oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922) przez operatorów hoteli sieci Marriott International w Warszawie.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się