Zastępca Dyrektora Finansowego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-03-27
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-04-26)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Znana, renomowana firma ze względu na rozbudowę struktur poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania i zakres odpowiedzialności na stanowisku:

    • Nadzór nad pracą obszarów: księgowości, płynności i kosztów
    • Zapewnienie bezpieczeństwa aktywów spółki
    • Bieżąca obsługa współpracy z bankami, urzędami i instytucjami finansowymi
    • Długo- i krótkoterminowe analizy cash-flow
    • Bieżący nadzór nad tworzeniem, aktualizowaniem i kontrolą budżetu
    • Kontrola kosztów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Rachunkowość lub pokrewne)
    • Doświadczenia w zarządzaniu kilkudziesięcioosobowymi zespołami
    • Bardzo dobrej znajomości MS Excel
    • Umiejętności syntetyzowania danych i wyciągania wniosków
    • Umiejętności organizacji pracy oraz terminowości

    Po zatrudnieniu oferujemy:

    • Rozwój w zakresie zarządzania zespołem oraz poszerzania swoich kompetencji
    • Wiele nowych wyzwań
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Dziękujemy za przesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )
    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej