Zastępca Dyrektora Gastronomii Sieci

Zdrojowa Invest & HotelsO firmie

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes
Zdrojowa Invest & Hotels to holding dewelopersko-hotelarski prowadzący swoją działalność w najpiękniejszych kurortach. Pionier i lider condo hoteli w Polsce.

Posiadamy marki takie jak: Radisson Blu Resort Świnoujście, Hilton Świnoujście Resort & Spa, Radisson Hotel Szklarska Poręba, Radisson Resort Kołobrzeg, Marine Hotel*****, Diune Hotel*****, Sand Hotel****, Jantar Hotel*** & Spa, Baltic Park Molo Apartaments, Baltic Park Fort, Boulevard Ustronie Morskie & Residence, Cristal Resort Szklarska Poręba, startup VacationClub.

Grupa zatrudnia ponad 1200 pracowników.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • nadzór nad funkcjonowaniem wszystkich punktów gastronomicznych w sieci Zdrojowa
  • kontrola punktów gastronomii pod kątem przestrzegania standardów w sieci Zdrojowa
  • pomoc menagerom w zarządzaniu gastronomią w danym hotelu
  • czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem restauracji, barów
  • rozliczenia miesięczne, pomoc przy inwentaryzacjach
  • dokonywanie analiz i zestawień związanych z funkcjonowaniem gastronomii Zdrojowa
  • szkolenie personelu gastronomii ze standardów sieci
  • inicjowanie nowych przedsięwzięć, promocji oraz kreowanie pozytywnego wizerunku Zdrojowa

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy operacyjnej w gastronomii
  • umiejętność analizowania danych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość MS Office (głównie Excel) i MICROS
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • możliwość pracy i rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się grupie hotelowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • dużą samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • nasi pracownicy otrzymują zniżki na pobyty w obiektach sieci Zdrojowa, zniżki w hotelach sieci Radisson i Hilton na świecie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy