Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Dyrektora Handlowego - rynki zagraniczne

SOFTBLUE S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych zagranicznych partnerów handlowych i zbudowanie sieci dystrybucji (systemy pomiaru zanieczyszczeń środowiska),

  • Realizacja celów sprzedażowych na podległych rynkach,

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

  • Przygotowywanie ofert, kontraktów handlowych i prowadzenie negocjacji,

  • Monitoring i analiza rynku zagranicznego oraz działań konkurencji,

  • Raportowanie wyników pracy,

  • Rozwój działu sprzedaży, tworzenie oraz realizacja strategii i planów sprzedaży,

  • Zarządzanie powstającym zespołem.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • Poparte sukcesami 5-letnie doświadczenie w handlu zagranicznym (preferowane obszary: ochrona środowiska, informatyka, elektronika, IoT),

  • Orientacja na cel i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Otwartość na zmiany i stałe podnoszenie kwalifikacji,

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu i zdolności przywódcze,

  • Pasja w działaniu,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),

  • 1-2mies. wdrożenie w siedzibie i dalszą współpracę w modelu hybrydowym,

  • Stały kontakt z nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami,

  • Komfortowe warunki i narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),

  • Fundusz reprezentacyjny,

  • Pracę w doświadczonym zespole i w międzynarodowym środowisku,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • lokalizacja w centrum

  • ubezpieczenie medycze

SoftBlue SA to miejsce pełne pasji, wzajemnej inspiracji i wyzwań. Posiadamy nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe, w którym opracowujemy i testujemy innowacyjne rozwiązania z biotechnologii, programowania i teleinformatyki. Chcesz mieć dostęp do najnowocześniejszego sprzętu a także możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy