Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Dyrektora Hotelu

  • Kraków, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 27.01.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rekrutacja ukryta

    Dla naszego Klienta, firmy z branży hotelarskiej, poszukujemy kandydata na stanowisko

    ZASTĘPCA DYREKTORA HOTELU

    Miejsce pracy: Kraków
    Region: małopolskie

    Obowiązki:

    • Prowadzenie spraw administracyjnych związanych z bieżącym funkcjonowaniem hotelu;
    • Podejmowanie i koordynowanie działań w zakresie zapewnienia efektywnej działalności hotelowej, gastronomicznej i konferencyjnej hotelu;
    • Dbałość o wysokie obłożenie hotelu oraz restauracji i centrum konferencyjnego przy zachowaniu najwyższego standardu obsługi Gości;
    • Nadzór nad działaniami marketingowymi i sprzedażowymi podejmowanymi przez Dział Marketingu i Sprzedaży;
    • Kierowanie, nadzór i koordynacja prac podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi procedurami;
    • Rekrutacja personelu.
    • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej, turystycznej lub gastronomicznej na stanowisku kierowniczym;
    • Wykształcenie wyższe lub inne kierunkowe w zakresie hotelarstwa i turystyki;
    • Znajomość najnowszych trendów i zmian rynkowych w branży hotelarskiej;
    • Wysokie kompetencje menedżerskie;
    • Praktyczna wiedza w zakresie kierowania zespołem, szkolenia i motywowania personelu;
    • Wysoki poziom kultury osobistej;
    • Biegła znajomość języka angielskiego.
    • Atrakcyjny system wynagradzania;
    • Pracę w prestiżowym hotel.

    Prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"