Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Dyrektora Hotelu

HSP MANAGEMENT sp. z o.o. O firmie

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Zastępcy Dyrektora Hotelu, będzie odpowiedzialna m.in. za organizację i nadzorowanie operacyjnej pracy hotelu, we współpracy z kierownikami poszczególnych działów hotelowych. Utrzymywanie relacji z Gośćmi, pracownikami oraz partnerami firmy. Motywowanie i szkolenie personelu. Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Gości, poprzez własny przykład oraz wprowadzanie standardów pracy. Współudział w tworzeniu oferty hotelu, a także realizację celów sprzedażowych i zarządzanie kosztami.

Nasze wymagania

  • min. 3 - letnie doświadczenie na równorzędnym stanowisku lub innym stanowisku kierowniczym w hotelu,

  • ogólna wiedza dotycząca pracy wszystkich działów hotelowych,

  • znajomość standardów obsługi Gości w hotelu 4 lub 5 - gwiazdkowym,

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy zespołu, motywowania i szkolenia podległych pracowników,

  • zdolności analityczne wykorzystywane do raportowania i realizacji planów budżetowych,

  • samodzielność i umiejętność poszukiwania rozwiązań na napotkane problemy,

  • dbałość o detale i wizerunek firmy,

  • łatwość nawiązywania kontaktu, umiejętność dostrzegania i szybkiej odpowiedzi na potrzeby Gości,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra prezencja i wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • stabilną pracę w oparciu o wybrany model zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt managerski),

  • motywacyjny pakiet premiowy uzależniony od wyników,

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia i coaching zawodowy.

HSP MANAGEMENT sp. z o.o.

HSP Management Sp. z o.o. jest firmą zarządzającą między innymi nowym Hotelem Szczawnica Park Resort & Spa ****, do którego poszukuje kandydata na stanowisko Zastępcy Dyrektora Hotelu.

Położony w malowniczych Pieninach Hotel Szczawnica Resort & Spa ****, to kompleks 110 pokoi i apartamentów, zaprojektowanych tak, aby łączyć nowoczesny design, komfort i wyjątkowy charakter regionu.

Ideą hotelu jest odpoczynek w bliskości natury, tworzenie atmosfery slow life, poprzez doświadczanie smaków, zabiegi relaksacyjne, a także rekreację.

www.szczawnica-park.pl

Przewiń do profilu firmy