Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca dyrektora hotelu

GÓRSKA GRUPA INWESTYCYJNA MASTALSKI MATANYJ sp.j.

umowa o pracę
5 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kasprusie 6, Zakopane
    Zakopane, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Kasprusie 6

Zakopane

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów sprzedażowych w poszczególnych segmentach i kanałach

  • realizację planów działań sprzedażowo – marketingowych

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi gości

  • kontrolowanie standardów obowiązujących w Grupie we wszystkich działach

  • organizacja i zarządzanie pracą zespołu

  • nawiązywanie i utrzymanie relacji z kluczowymi klientami

  • sporządzanie raportów z działalności podległych sobie obszarów;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej, turystycznej lub gastronomicznej na stanowisku kierowniczym

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • znajomość języka angielskiego

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego, nieograniczonego rozwoju biznesowego w dynamicznie rosnącej spółce (zmierzającej do potrojenia skali prowadzonego biznesu turystycznego w najbliższych kilku latach), wchodzącej w skład Grupy blisko 20 podmiotów działających w hotelarstwie

  • atrakcyjne warunki finansowe

O nas

Górska Grupa Inwestycyjna to inwestor, realizator oraz operator inwestycji deweloperskich w Białce Tatrzańskiej, Zakopanem i Kościelisku.