Oferta pracy

Zastępca Dyrektora HR

Media ExpertO firmie

  • Złotów

    Złotów, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

Cześć. To ja, Grzegorz.

Piszę do Ciebie (chyba nie obrazisz się, że per „ty”, ale w ME wszyscy jesteśmy na koleżeńskiej stopie😊), bo mam propozycję: szukam zastępcy. Zainteresowany?

Nasze wymagania

Szukam kogoś, kto zna HR, ale od tej miękkiej strony. Kogoś, kto wie, jak podnieść zaangażowanie i świadomość pracowników, by Ci byli dumni z firmy i czuli się w niej jak w domu. Kogoś, dla kogo ważne są dobre relacje z ludźmi i kto potrafi kreować i wdrażać projekty z zakresu work life balance.

Potrzebuję po prostu zastępcy, który umie w HR i zrealizuje zadania z zakresu onboardingu, employer brandingu i offboardingu.

Jaki jest haczyk, zapytasz? Nie ma żadnego! Wystarczy, że masz wyższe wykształcenie (ZZL, PR, EB, psychologia), doświadczenie w miękkim HR, jesteś otwarty, kreatywny, skuteczny i ambitny. I wiesz jak kierować zespołem.

To oferujemy

Na starcie mogę obiecać Ci dobrą pensję i extra premie, pakiet benefitów od firmy i, co najważniejsze, wspaniałego, skromnego, do rany przyłóż szefa😉.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy