Oferta pracy

Zastępca Dyrektora HR

Media ExpertO firmie

Media Expert

Za Dworcem 1D

Złotów

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy
miejsce pracy: Złotów

Zapewnimy Ci:

  • pracę pełną ciekawych wyzwań i projektów
  • zdobycie doświadczenia w największej firmie branży RTV/ADG w Polsce
  • auto służbowe
  • benefity zgodnie ze standardem w firmie
  • inne do uzgodnienia

Twoje zadania:

  • tworzenie strategii zapewnienia i rozwoju zasobów ludzkich
  • odpowiedzialność za procesy „miękkie” w HR
  • projektowanie struktury organizacyjnej
  • zarządzanie systemem rozwoju kompetencji i ścieżek kariery zawodowej
  • odpowiedzialność za realizację procesów związanych z zarządzaniem talentami, identyfikacją kluczowych pracowników oraz polityki sukcesji
  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem
  • budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach organizacji
  • wprowadzenie systemu oceny pracowników
  • opracowanie i nadzór nad procedurami HR
  • kształtowanie wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • wspieranie kadry menedżerskiej w zakresie ZZL

Od Ciebie wymagamy:

  • wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie „miękkiego” HR, popartej wieloma sukcesami zawodowymi (do zaprezentowania podczas spotkania)
  • znajomości nowoczesnych metod i narzędzi IT do zarządzania procesami HR (od strony praktycznej)
  • doświadczenia w zakresie zarządzania zespołem pracowników HR (warunek konieczny)
  • doświadczenia w obszarze „miękkiego” HR na stanowisku Dyrektora HR/HR Managera lub analogicznym w firmie o rozproszonej strukturze organizacyjnej
  • znajomości innowacyjnych narzędzi niezbędnych do realizacji polityki personalnej
  • doświadczenia w tworzeniu strategii HR
  • wiedzy z zakresu prawa pracy, rekrutacji, rozwoju, ocen pracowniczych i systemów motywacyjnych
  • umiejętności tworzenia i kreowania pozapłacowych systemów motywacyjnych
  • gotowości do częstych podróży służbowych
  • możliwości relokacji kandydata do Złotowa (Centrala Spółki)

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres [email protected] Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

Ogłoszenie archiwalne