Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Dyrektora Infinite ICT

INFINITE ICT Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby, która zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: utrzymanie usług serwisu sprzętu komputerowego i infrastruktury IT, realizację projektów IT, kontakt z klientami oraz za raportowanie do Dyrektora.

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną z co najmniej 3 letnim doświadczeniem, która:

  • Zapewnieni sprawne funkcjonowanie obszaru informatycznego i technicznego Klienta,

  • Poprowadzi nadzór nad projektami od koncepcji, przez projekt do oddania do użytku (odpowiedzialność za budżetowanie, planowanie, harmonogramowanie oraz jakość),

  • Zorganizuje pracę działu, w tym zarządzanie ok. 40 osobowym zespołem,

  • Buduje i rozwija relacje z klientami

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe informatyczne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy) (Miejsce pracy to Warszawa lub Lublin)

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w ambitnym zespole

  • Duże możliwość rozwoju w trakcie realizacji interesujących projektów

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bony, karty sportowe, pakiet ubezpieczeń)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Zapewnimy efektywne wsparcie informatyczne dla firmy na każdym polu. Świadczymy usługi obejmujące pomoc techniczną wraz z dojazdami jak również bieżący support telefoniczny i online. Do dyspozycji Klientów oddajemy doświadczonych specjalistów z zakresu IT, bezpieczeństwa oraz administracji.

Bliższe informacje o firmie można znaleźć na stronie www.infinite-ict.pl

Przewiń do profilu firmy