Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Inwestycyjnego

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

Cavatina GW Sp. z o.o.

Wielicka 28b

Kraków

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park, a także Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Opis stanowiska:

  • wsparcie w zarządzaniu działem realizacji projektów inwestycyjnych,
  • kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi od uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę do decyzji o pozwoleniu na użytkowanie oraz innych decyzji administracyjnych,
  • nadzór i monitorowanie pracy współpracowników,
  • odpowiedzialność za realizację projektu w założonych terminach, budżetu oraz rozliczanie inwestycji w trakcie prowadzenia procesu budowlanego, zarządzanie ustalonym budżetem dla każdego z prowadzonych projektów budowlanych,
  • współpraca ze wszystkim stronami zaangażowanymi w proces inwestycyjny oraz instytucjami zewnętrznymi,
  • opracowywanie harmonogramów realizacji inwestycji,
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji technicznej, w tym wykonawczej i powykonawczej dla każdego z projektów,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami, wykonawcami i podwykonawcami,
  • nadzór nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesu wyboru podwykonawców,
  • koordynowanie procesu inwestycyjnego,
  • współpraca z projektantami, kierownikami budowy i inspektorami nadzoru w trakcie realizacji inwestycji,
  • przygotowanie inwestycji w zakresie procedur administracyjnych i dokumentacji formalno-prawnej,
  • planowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy w obszarze realizacji inwestycji,
  • raportowanie bieżących zadań do Zarządu Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – ukończone studia na kierunku budowlanym,
  • minimum 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, przepisów techniczno-budowlanych,
  • bardzo dobra znajomość rynku budowlanego pod kątem realizacji projektów budowlanych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Projekt,
  • doświadczenie w realizacji pełnego procesu budowlanego,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju,
  • odpowiedzialność i samodzielność,
  • rzetelność i skrupulatność,
  • otwartość, dynamizm i zaangażowanie w działanie,
  • wysokie kompetencje menadżerskie oraz negocjacyjne,
  • wysokie umiejętności organizacyjne,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Benefity dla pracowników:

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny
  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny
  • paczki świąteczne
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • darmowa nauka języków
  • imprezy firmowe
  • wyjazdy integracyjne
  • pyszna kawa
  • atrakcyjne i komfortowe biura
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy