Oferta pracy

Zastępca Dyrektora

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w kreowaniu i realizowaniu strategii oraz celów długookresowych firmy

  • Opracowywanie planów biznesowych nowych projektów

  • Zarządzanie projektami od produkcji, po logistykę, finanse i sprzedaż

  • Nadzór nad wysoką jakością i innowacyjnością produkowanych wyrobów

  • Przygotowanie propozycji budżetów kosztowych i inwestycyjnych

  • Nadzór nad realizacją założeń budżetowych projektów (analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów)

  • Wdrażanie/uruchamianie nowych projektów

  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników

  • Wykonywanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenia w realizacji nowych projektów

  • Zdolności menadżerskie i umiejętność zarządzania zespołem kreatywnym

  • Wytrwałości i determinacji w osiąganiu założonych celów

  • Umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy produkcji gier.

To oferujemy

  • Pracę w kreatywnym i ambitnym zespole

  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej preferowanej formie

Klient Pracuj.pl

Spółka, której misją jest umożliwienie tysiącom ludzi udziału we wspólnym rozwiązywaniu zagadek i gier tematycznych, logicznych i zręcznościowych, w której zespół uwielbia codzienną naukę i wspólne kreatywne podejście do pracy poszukuje osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy