Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Logistyki

AGATA Spółka AkcyjnaO firmie

AGATA Spółka Akcyjna

aleja Roździeńskiego 93

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem koordynatorów magazynów;

  • planowanie i udział w inwentaryzacjach;

  • bieżąca kontrola parametrów pracy magazynów handlowych;

  • udział w audytach magazynowych;

  • wsparcie w zarządzaniu procesami magazynowymi w podległych magazynach handlowych w całej Polsce;

  • rozwój podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie, monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników;

  • nastawienie na ciągłe doskonalenie procesów;

  • kontrola kosztów logistycznych;

  • podejmowanie działań w celu uzyskiwania lepszej organizacji i efektywności pracy;

  • wsparcie w zakresie zarządzania i optymalizacja procesów w całym obszarze logistyki.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w zarządzaniu procesami magazynowymi;

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów;

  • doskonałe umiejętności analityczne;

  • znajomość WMS/ERP lub innych systemów magazynowych;

  • prawo jazdy kategorii B - gotowość do częstych podróży służbowych;

  • umiejętności efektywnego motywowania pracowników;

  • dobra organizacja pracy własnej oraz skuteczne koordynowanie działań podległego zespołu;

  • chęci do rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji;

  • innowacyjność i kreatywność w działaniu;

  • umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu;

  • umiejętności pracy pod presją czasu;

  • zainteresowanie nowoczesnymi trendami magazynowymi;

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; mile widziana.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Pakiet sportowy;

  • Fundusz świadczeń socjalnych;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Dobrą atmosferę pracy.

Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Spotkajmy się i poznajmy bliżej!

Przewiń do profilu firmy