Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Dyrektora Oddziału Detalicznego - placówka partnerska mBanku

  • Tarnów, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2018-08-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Umowę
    o pracę
     Konkursy sprzedażowe Jasną
    ścieżkę kariery

    Przejrzysty system wynagradzania Kartę
    sportową
     Dofinansowanie do świąt
    i wypoczynku
    Zastępca Dyrektora Oddziału Detalicznego - placówka partnerska mBanku - Tarnów
    miejsce pracy: Tarnów, nr referencyjny: IP/73/0818

    Wsparcie dyrektora w zadaniach:

    • kierowanie i nadzór nad funkcjonowaniem placówki partnerskiej
    • realizacja wyniku biznesowego oddziału zgodnie ze strategicznymi celami mBanku
    • zarządzanie podległymi pracownikami, dbałość o rozwój i skuteczne motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów (miesięcznych/kwartalnych/rocznych)
    • realizowanie planów sprzedaży i działań marketingowych w podległej jednostce
    • dbanie o wysokie standardy obsługi klientów i budowanie pozycji rynkowej mBanku

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w sektorze usług finansowych oraz realizacji planów sprzedażowych w zarządzanym oddziale
    • znajomość technik sprzedaży oraz podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
    • doświadczenie w obsłudze klienta (sprzedaż produktów kredytowych i depozytowo-inwestycyjnych dla osób fizycznych)
    • umiejętność planowania i stawiania celów oraz ich rozliczania
    • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania pozytywnych relacji z klientami
    Zobacz co nas cieszy w pracy:
    Przekonaj się jakie będą Twoje powody
    do radości!

    mBank ostrzega:
    Inspirujemy każdego dnia!