Zastępca Dyrektora Oddziału mLeasing

  • Katowice, śląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od nas dostaniesz:

    Dostęp do kursów LindeIn Learning Bonusy finansowe Szkolenia produktowe

    Przejrzysty system wynagradzania Umowę
    o pracę
     Prywatną opiekę medyczną
    miejsce pracy: Katowice, nr referencyjny: SPE/169/1118

    Jesteś osobą komunikatywną , zorganizowaną, ukierunkowaną na realizację powierzonych zadań,

    kierowanie ambitnym zespołem Doradców, motywowanie i wspieranie teamu w osiągnięciu wyznaczonych celów traktujesz jako wyzwanie,

    posiadasz doświadczenie pracy w branży bankowej lub leasingowej,

    posiadasz koncepcję jak efektywnie zarządzać zespołem sprzedażowym oraz podejmować współpracę z klientami,

    ważna jest dla Ciebie współpraca oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji,

    to zapraszamy do współpracy!

    Dołącz do katowickiego oddziału mLeasing Sp. z o.o. i obejmij stanowisko

    Zastępcy Dyrektora Oddziału

    Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

    • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych i wyniki podległego zespołu
    • wspieranie akwizycji, inicjowanie kontaktów z potencjalnymi Klientami i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
    • podejmowanie decyzji cenowych zgodnie z posiadanymi kompetencjami i obowiązującymi procedurami
    • udział w procesie kredytowym oraz podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji
    • zarządzanie podległymi pracownikami, w tym odpowiedzialność za prowadzenie procesu rekrutacji i zatrudniania, dbałość o rozwój i skuteczne motywowanie pracowników do osiągania wyznaczonych celów
    Zobacz, jak dbamy
    o pracowników!
    Podejmujesz wyzwanie?