Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Dyrektora Oddziału

"EUROPEJSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE" sp. z o.o.

  • Rzeszów, podkarpackie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Europejskie Centrum Logistyczne sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku TLS od 2011, która wypracowała sobie silną i stabilną pozycję wśród firm specjalizujących się w transporcie towarów na Wschód Europy

Opis stanowiska:

  • planowanie i organizowanie pracy oraz kontrolowanie na bieżąco realizacji zadań zespołu
  • rozbudowanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • stałe monitorowanie rynku
  • realizacja planów sprzedaży poprzez bezpośrednie docieranie do klientów oraz spotkania biznesowe i dbanie o długofalowe relacje
  •  reprezentowanie firmy na imprezach targowych i promocyjnych
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  •  min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży spedycyjnej mile widziane
  • umiejętność zarządzania zespołem, w tym organizacja pracy, motywacja i zarządzanie sprzedażą
  • mocno rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacj
  • znajomość rynku wschodniego
  • biegła znajomość języka angielskiego dodatkowym atutem będzie znajomość języka  rosyjskiego lub niemieckiego
  •  determinacja w osiąganiu celów
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  •     pracę w zgranym oraz ambitnym zespole
  •     możliwość rozwoju zawodowego
  •     narzędzia niezbędne do pracy

Ogłoszenie archiwalne