Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Dyrektora Operacyjnego – Dział Drogowy

LINKTIS SP Z O O

Czerniakowska 87a

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i zarządzanie zespołem Kierowników Oddziałów oraz spedytorów;

  • Motywowanie, wspieranie oraz rozliczanie pracy zespołu;

  • Dbałość o wynik finansowy w podległym obszarze, kontrola i optymalizacja kosztów działu, odpowiedzialność za jakość pracy działu;

  • Rekomendowanie i wdrażanie usprawnień w zakresie funkcjonowania firmy;

  • Współpraca z Zarządem mająca na celu rozwój firmy;

  • Zarządzanie procesami transportowymi;

  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami i Podwykonawcami;

  • Efektywne zarządzanie własną flotą samochodów ciężarowych, jak i bezpośrednia współpraca z obecnymi podwykonawcami usług transportowych, pozyskiwanie nowych podwykonawców, negocjowanie stawek, ustalanie warunków współpracy;

  • Pozyskiwanie nowych Klientów;

  • Wdrażanie najlepszych praktyk;

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w firmie transportowo-spedycyjnej na stanowisku managerskim;

  • Wiedza dotycząca rynku przewoźników i Klientów, procesy spedycyjne i regulacje prawne;

  • Znajomość j. angielskim na poziomie bardzo dobrym, znajomość innego zachodnioeuropejskiego języka będzie dużym atutem;

  • Silne zdolności przywódcze i motywowania pracowników;

  • Samodzielność i dojrzałość biznesowa;

  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem;

  • Zdeterminowanie i umiejętność podejmowania trafnych decyzji;

To oferujemy

  • Nie jesteśmy i nie będziemy „korporacją”, tu wszyscy się znamy i dbamy o dobrą atmosferę,

  • Dodatkowe bonusy za polecenie nowego pracownika – zgarnij extra 3000 PLN netto!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus wysoki system prowizyjny, uzależniony od wyników Zespołu;

  • Pakiet szkoleń;

  • Bogaty pakiet socjalny;

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o prace/kontrakt B2B na pełny etat.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do biegów

Nie we wszystkich powyższych zadaniach masz doświadczenie? Nic nie szkodzi. Mamy zespół super managerów, którzy chętnie nauczą Cię tego, czego potrzebujesz do swojej codziennej pracy.

Linktis to przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o relacje, niekorporacyjną atmosferę, elastyczność i otwartość!

Jesteśmy grupą pasjonatów transportu. Działamy na rynku od 2016 i nieustannie się rozwijamy. Swoim klientom zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu TSL. Nie ogranicza nas zasięg terytorialny, ani środek transportu - pracujemy globalnie z zakresu transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego.

Hit the ROAD with us!

Przewiń do profilu firmy