Oferta pracy

Zastępca Dyrektora

Soltex sp. z o.o. sp. kO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą spółek, która sukcesywnie powiększa zakres działalności. Działamy w wielu zróżnicowanych branżach, m. in. nieruchomości, hotelarskiej, gastronomicznej, e-commerce, deweloperskiej, handlu chemikaliami, marketingu sieciowego. Wśród naszych marek znajdziesz m.in.: Holiday Park & Resort, firmy grupy Everest Development, Chemia S.A., Platforma B2B czy Space Holding.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych Centrum Usług Wspólnych Grupy Soltex w Poznaniu poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Zastępca Dyrektora Centrum Usług Wspólnych

Zadania:

  • Wsparcie w definiowaniu i wdrażaniu strategii zarządzania Centrum Usług Wspólnych Grupy Soltex zatrudniającego kilkudziesięciu pracowników
  • Koordynacja bieżącego funkcjonowania Centrum, zapewnienie terminowej i prawidłowej realizacji procesów
  • Proponowanie i wdrażanie związanych z obsługą funkcjonowaniem spółek Grupy, w tym optymalizacja istniejących
  • Monitorowanie i komunikowanie wszelkich zagrożeń związanych z działalnością obsługiwanych spółek
  • Organizacja pracy, nadzór oraz motywowanie pracowników w ramach struktury organizacyjnej Centrum (w tym Dział Księgowości oraz Dział Prawny)
  • Raportowanie wskaźników i wyników oraz ścisła współpraca z Dyrektor Centrum Usług Wspólnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze operacyjnego zarządzania funkcjonowaniem organizacji bądź kilku działów firmy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w strukturze Centrum Usług Wspólnych
  • Profesjonalna wiedza w zakresie księgowości, prawnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstw oraz zarządzania zasobami ludzkimi
  • Wysokie poziom samodzielności i inicjatywa w działaniu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w zakresie budowania relacji biznesowych
  • Umiejętność utrzymania efektywności w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w ramach holdingu, obejmującego 40 podmiotów z różnych branż, prężnie rozwijającego z roku na roku spektrum działalności o nowe spółki i sektory biznesu
  • Realny wpływ na bieżące funkcjonowanie i realizację strategii zarządzania Centrum Usług Wspólnych
  • Nieograniczone możliwości rozwoju w strukturach holdingu w zakresie zarządzania biznesem
  • Współpracę w oparciu o działalność gospodarczą
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w ramach współpracy w oparciu o elastyczne formy, niezbędne narzędzia pracy, pakiet benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy