Logo Pracuj.pl

Zastępca dyrektora

VARLESCAO firmie

  • Reda, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

VARLESCA

Wejherowska 56A

Reda

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z dyrektorem w operacyjnym zarządzaniu firmą
  • współtworzenie i realizowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa
  • współtworzenie strategii rozwoju platformy e-commerce
  • proponowanie działań mających na celu rozwój przedsiębiorstwa
  • współodpowiedzialność za optymalizację procesów w działach - kolekcji, marketingu, social mediów, obsługi klienta, logistyki i magazynie
  • wspieranie działalności wszystkich działów Spółki
  • analiza rynku i konkurencji
  • prace administracyjne

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku odpowiedzialnym za rozwój i koordynacje prac,
  • doświadczenie w zarządzaniu co najmniej kilkuosobowym zespołem
  • mierzalne sukcesy w zarządzaniu w jednym z wymienionych działów (dział marketingu, obsługi klienta, logistyki i magazyn) będą dodatkowym atutem
  • wysoko rozwinięte zdolności przywódcze, analityczne i komunikacyjne
  • dobra organizacja pracy
  • rozwinięte kompetencje menadżerskie i umiejętność strategicznego myślenia
  • doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych
  • doświadczenie i pasja w zakresie e-commerce

To oferujemy

  • ambitną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realnego wpływu na organizację
  • wynagrodzenie powiązane z osiąganym wynikiem
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat lub B2B
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

O nas

Varlesca to sklep online z odzieżą dla kobiet chcących podążać za najnowszymi trendami mody. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: zastępca dyrektora.

Zastępca dyrektora, Wejherowska 56A, Reda