Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Resortu

Holiday Park & ResortO firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • efektywne współzarządzanie (we współpracy z Dyrektorem) resortem nad Morzem Bałtyckim

  • wdrażanie i nadzorowanie przestrzegania procedur wewnętrznych

  • zapewnienie najwyższego poziomu oferowanych usług

  • rekrutowanie oraz szkolenia podległych pracowników

  • kontrolowanie satysfakcji Gości (ponad 1000 osób dziennie), identyfikacja problemów i wdrażanie programów naprawczych,

  • zarządzanie kosztami w celu optymalizacji zysku operacyjnego

  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz rozwiązywanie bieżących problemów

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w branży HoReCa

  • skuteczne zarządzanie zespołem

  • dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych

  • znakomita organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • znajomość branży turystycznej

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • rozwój zawodowy związany z zarządzaniem nadbałtyckim resortem rozpoznawalnej marki

  • nastawienie na stabilną, długofalową współpracę (całoroczna funkcja) w oparciu o elastyczne formy umowy

  • dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki)

  • samochód służbowy także do celów prywatnych

  • pracę na kluczowym stanowisku managerskim związanym z zarządzaniem kilkudziesięcioosobowym zespołem o szerokim przekroju stanowiskowym (w tym kadra kierownicza średniego szczebla)

  • elastyczny czas pracy

  • profesjonalne i wspierające środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki na posiłki

Holiday Park & Resort

Holiday Park & Resort to unikatowa na polskim wybrzeżu sieć obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych położonych kilka kroków od morza, w których komfort i relaks łączą się w jedność. Jesteśmy rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat działalności stała się liderem w swojej branży, Holiday Park & Resort to największa baza noclegowa dla rodzin z dziećmi w Polsce. Każdego wakacyjnego dnia odpoczywa u nas ponad 8 tysięcy zadowolonych gości. Prowadzimy obecnie 6 resortów, które cały czas rozbudowujemy, w planach mamy także inwestycje w górach. Każdego wakacyjnego dnia w naszych resortach odpoczywa ponad 8 tysięcy Gości. Na terenie resortów znajdują się 4 restauracje, które w formie bufetowej wydają ok 5 tys. posiłków każdego dnia.

Przewiń do profilu firmy