Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Technicznego

Klient Pracuj.plO firmie

  • Bytom, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Dyrektor

Aktualnie poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce zatrudnienia: Bytom
woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie pracy podległych pracowników działu technicznego (dział utrzymania ruchu i dział elektryczny),
  • Zapewnienie ciągłości pracy urządzeń technicznych,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,
  • Nadzór nad właściwą obsługą techniczną maszyn i urządzeń realizowaną przez pracowników działu technicznego,
  • Planowanie konserwacji, napraw, remontów maszyn i urządzeń oraz nadzór nad ich właściwą realizacją: nadzór nad archiwizacją zapisów z przeprowadzonych czynności serwisowych,
  • Analiza i eliminowanie przyczyn usterek i awarii,
  • Współpraca z firmami świadczącymi usługi montażowe oraz instalacyjne, ustalanie szczegółów nowych instalacji oraz modernizacji istniejących,
  • Współpraca z kontrahentami pod kątem wspólnych projektów,
  • Nadzór nad stanem technicznym infrastruktury zakładowej,
  • Uczestnictwo w próbach technologicznych pod kątem optymalizacji pracy urządzeń technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych w dziale utrzymania ruchu,
  • Uprawnienia grupy G1, G2, G3 w zakresie eksploatacji i dozoru,
  • Podstawowa znajomość środowiska AutoCad lub podobnego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • Znajomość narzędzi Lean Management,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Liczne szkolenia,
  • Pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy