Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Dyrektora w Dziale Audytu i Kontroli po stronie NCBR

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Nowogrodzka 47A

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie zadań audytowych, zgodnie z planem audytu oraz poza planem;

  • zarządzanie procesem kontroli wewnętrznej (przygotowanie planu, monitorowanie realizacji, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji pokontrolnej);

  • monitorowanie działań podjętych przez kierowników komórek organizacyjnych w celu wdrożenia zaleceń audytu/kontroli oraz stopnia ich realizacji poprzez nadzorowanie czynności sprawdzających;

  • identyfikowanie i ocena ryzyk w obszarach działalności Centrum związanych z planowaniem zadań audytu i kontroli wewnętrznej oraz zgłaszanie uwag i weryfikacja Rejestru ryzyk (RR) prowadzonego w NCBR.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli, w tym kontroli wewnętrznej

  • min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • udokumentowane doświadczenie w realizowani kontroli w jednostkach budżetowych, w ich organizowaniu i zarządzaniu nimi na poziomie organizacji

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • doświadczenie w obszarze zarządzania ryzykiem, pomiarze ryzyka braku zgodności i jego raportowaniu

  • znajomość systemów zarządzania opartych na standardach ISO

  • znajomość prawa finansowego, w tym w obszarach zwalczania przestępczości w obrocie ekonomicznym i przestępczości wymierzonej w budżet Państwa

  • poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli TAJNE.

Mile widziane

  • studia podyplomowe w obszarze finansów lub kontroli

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • system kafeteryjny

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie kandydatów z Ukrainy spełniających wymagania formalne.

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.