Logo Pracuj.pl

Zastępca Dyrektora Wydziału Montażu

JELCZ Sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

JELCZ Sp. z o.o.

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i efektywne zarządzanie obszarem produkcji i montażu
  • podejmowanie działań w celu pełnej realizacji planów produkcyjnych
  • aktywny udział w przygotowaniu i wdrażaniu planów strategicznych
  • analiza zadań planowanych i realizowanych pod kątem: jakości i terminowości, optymalnego osiągnięcia założonych wskaźników i planów, racjonalnego gospodarowania materiałami
  • koordynacja i kontrola wykonania zadań produkcyjnych zgodnie z założeniami planu sprzedaży
  • współpraca przy opracowaniu dokumentacji technologicznej
  • zapewnienie stałej poprawy jakości produkcji
  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-organizacyjnych w celu poprawy jakości produkcji, wzrostu wydajności, obniżenia kosztów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie produkcją lub pokrewne)
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym związanym z produkcją maszyn, przemysłem ciężkim
  • praktyczna wiedza z obszaru produkcji potwierdzona stosownymi dokumentami z obszaru konstrukcji i budowy maszyn
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem procesem produkcji, utrzymaniem ruchu, jakości, logistyki
  • dobra znajomość jęz. angielskiego
  • doskonała znajomość pakietu Office
  • zaangażowanie
  • wysoko rozwinięta komunikatywność
  • umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
  • doskonałe kompetencje w zakresie zarządzania zespołem

Mile widziane

  • znajomość metodologii Lean Manufacturing
  • znajomość systemów klasy ERP (moduły produkcyjne)
  • studia podyplomowe (zarządzanie produkcją)

To oferujemy

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%.
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę.
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników.
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop.
  • Dodatek motywacyjny.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Spółka JELCZ - Członek Grupy Kapitałowej PGZ z ponad półwieczną tradycją w dziedzinie motoryzacji gwarantująca najwyższe standardy jakości, innowacyjne metody produkcji i sprawdzone rozwiązania dla sił zbrojnych.

Zastępca Dyrektora Wydziału Montażu, Inżynierska 3, Jelcz-Laskowice