Logo Pracuj.pl

Zastępca Dyrektora Zakładu

INSTANTA sp. z o.o.O firmie

INSTANTA sp. z o.o.

Skibno (pow. koszaliński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie działań podległych działów zakładu
  • zatrudnianie i ocena pracowników podległych działów
  • koordynowanie prac całości zakładu w ramach posiadanych uprawnień, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru produkcji
  • optymalizacja kosztów ogólnych funkcjonowania zakładu
  • nadzór nad prowadzeniem dokumentacji zakładu (p.poż/bhp/SZJ)
  • nadzór nad infrastrukturą i administracją zakładu
  • stała współpraca i komunikacja z innymi działami Spółki, w celu realizacji krótko i długoterminowych celów firmy
  • realizowanie polityki firmy w obszarach handlowych i jakościowych

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym w branży spożywczej
  • nadzór nad poprawą kluczowych dla zakładu wskaźników ekonomicznych oraz poprawy przebiegu procesu produkcyjnego
  • praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach prawnych
  • umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

To oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o mocnej pozycji rynkowej, należącej do międzynarodowej grupy posiadającej zakłady między innymi w Rosji, Wietnamie, Kolumbii
  • duże wsparcie merytoryczne na etapie obejmowania nowego stanowiska
  • atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w zróżnicowanym wiekowo zespole, w którym doceniamy zarówno wieloletnie doświadczenie i dynamizm młodszych pokoleń
  • prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły i idee wykorzystując swoje doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie i systematyczny rozwój

INSTANTA Sp z o.o - Palarnia kawy w Skibnie (pow. koszaliński) poszukuje: na stanowisko: Zastępca Dyrektora Zakładu.

Zastępca Dyrektora Zakładu, Skibno 52, Skibno (pow. koszaliński)