Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Dyrektora Zarządzającego

Gandalf Sp. z o.o.

  • Beskidzka 37, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Beskidzka 37

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z dyrektorem zarządzającym w operacyjnym zarządzaniu firmą

  • współtworzenie i realizowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa

  • współtworzenie strategii marketingowej

  • współtworzenie polityki cenowej

  • współtworzenie strategii rozwoju platformy e-commerce i kanałów dystrybucji

  • proponowanie działań mających na celu rozwój przedsiębiorstwa

  • współodpowiedzialność za optymalizację procesów w działach - handlowym, marketingu, obsługi klienta, logistyki i magazynie

  • wspieranie działalności wszystkich działów Spółki

  • współpraca z kluczowymi partnerami

  • analiza rynku i konkurencji

  • udział w zespole negocjującym warunki współpracy z kluczowymi dostawcami

  • raportowanie i ścisła współpraca z Zarządem

  • współodpowiedzialność za wynik finansowy firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku odpowiedzialnym za rozwój i koordynacje prac w przedsiębiorstwie handlowym działającej w sektorze e-commerce,

  • znajomość specyfiki zadań i organizacji pracy w różnych działach firmy

  • doświadczenie w zarządzaniu co najmniej kilkudziesięcioosobowym zespołem

  • mierzalne sukcesy w zarządzaniu w jednym z wymienionych działów (dział handlowy, marketingu, obsługi klienta, logistyki i magazyn) będą dodatkowym atutem

  • wysoko rozwinięte zdolności przywódcze, analityczne i komunikacyjne

  • zorientowanie na wynik, dobra organizacja pracy

  • rozwinięte kompetencje menadżerskie i umiejętność strategicznego myślenia

  • doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych

  • doświadczenie i pasja w zakresie e-commerce

  • znajomość strategii marketingowych w e-commerce i social media

To oferujemy

  • możliwość awansu i dołączenia do zarządu spółki

  • ambitną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realnego wpływu na organizację

  • wynagrodzenie powiązane z osiąganym wynikiem z realna perspektywą wzrostu

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat lub B2B

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Gandalf.com.pl to sklep internetowy z książkami, zabawkami, muzyką, perfumami. Funkcjonujemy na polskim rynku e-commerce od 17 lat. Obecnie w bazie do dyspozycji Użytkowników jest ponad 300 tysięcy produktów. Gandalf to dojrzały ale młody duchem zespół, który zdaje sobie sprawę z tego, że zmiany rynku nieustannie wymagają od niego innowacji.

W związku z rozwojem i zadaniami związanymi z obsługą procesu wzrostu pozycji rynkowej wzmacniamy nasz zespół. Poszukujemy dynamicznej, pełnej pomysłów i pragnącej się rozwijać osoby na stanowisko Zastępcy Dyrektora Zarządzającego. Jest to nowe stanowisko w strukturze firmy. Zatrudniona osoba będzie miała realny wpływ na rozwój firmy .

Przewiń do profilu firmy