Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Zarządzającego

Citronex I Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w codziennych zadaniach Dyrektora Zarządzającego

  • Czynna współpraca ze wszystkimi działami firmy, aktywne wsparcie w budowaniu zespołu

  • Wspieranie zarządu w kreowaniu planów rozwoju przedsiębiorstwa

  • Wdrażanie projektów optymalizacyjnych związanych z ciągłym doskonaleniem obszarów kosztowych i procesów operacyjnych

  • Dbałość o pozytywny wizerunek i reputację przedsiębiorstwa

  • Budowanie relacji biznesowych z Kontrahentami

  • Zdobywanie wiedzy oraz doświadczenia niezbędnych do objęcia samodzielnego stanowiska

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie

  • Doświadczenie na podobnym/tożsamym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Postawa nastawionej na realizację założonych celów

  • Wysokie umiejętności organizacyjne

  • Zdolność analitycznego, kreatywnego i strategicznego myślenia

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • Gotowość do relokacji, również poza granice kraju

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Postawa silnie ukierunkowana na rozwój i zdobywanie wiedzy oraz umiejętności

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy oraz doświadczenia do objęcia samodzielnej roli Dyrektora Zarządzającego

  • Aktywny udział w spotkaniach biznesowych

  • Realne możliwości rozwoju oraz awansu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które wzrasta wraz z Twoim rozwojem w organizacji

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B/umowę o pracę

  • Odpowiedzialne stanowisko z jasno określonymi celami

  • Miejsce pracy: wdrożenie Siechnice k. Wrocławia, docelowo relokacja do jednej z lokalizacji Citronex – możliwa również poza granice Polski

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

PPO Siechnice to jeden z największych producentów pomidorów szklarniowych w Polsce. Nasze nowoczesne szklarnie znajdują się w Siechnicach koło Wrocławia oraz w Bogatyni (Polskie Pomidory S.A). Łączna powierzchnia naszych plantacji to 55 ha, w których dojrzewają różne odmiany pomidora oraz najsmaczniejszy w Polsce – Pomidor Malinowy. Nasze pomidory znajdziesz w największych sieciach handlowych w kraju. W tym roku planujemy otwarcie kolejnej inwestycji – 23 ha szklarni w Ryczywole, koło Kozienic.

Przewiń do profilu firmy