Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca głównego księgowego

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się firma, producent marki OMBRE poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Białystok

    Obowiązki:

    • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości,
    • Sporządzanie i nadzór merytoryczny nad poprawnością deklaracji podatkowych i statystycznych,
    • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych Spółki,
    • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
    • Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych oraz innych raportów księgowych na potrzeby właścicieli i instytucji zewnętrznych,
    • Udział w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych i prognoz finansowych w porozumieniu z właścicielami,
    • Współpraca z audytorami( sporządzanie raportów, zestawień oraz przygotowywanie odpowiedzi i wyjaśnień) i instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),
    • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów lub rachunkowości,
    • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku zastępcy głównego księgowego lub samodzielnego księgowego,
    • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
    • Inicjowanie projektów optymalizujących procesy księgowe w Spółce,
    • Umiejętności organizacji pracy podległego zespołu, koordynacji i ustalania celów oraz monitorowania wyników,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w młodym zespole,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Benefity sportowe i medyczne,
    • Możliwość rozwoju osobistego.

    Osoby zainteresowane proszone są o wysłania CV za pomocą Aplikuj.