Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego

TOBA CONSULTING sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Zastępca Głównego Księgowego

Opis stanowiska:

  • organizacja, koordynacja, monitorowanie i nadzór nad wszystkimi księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy,

  • tworzenie i nadzorowanie procedur obiegu dokumentów,

  • nadzór i organizacja pracy podległego zespołu,

  • prowadzenie i zamykanie ksiąg oraz sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • przygotowanie i sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • nadzór nad realizacją płatności oraz rozliczaniem rozrachunków,

  • współpraca z bankami i urzędami skarbowymi,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • nadzór nad ewidencją środków trwałych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie z zakresu finansów, rachunkowości i kontrolingu,

  • co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym w dziale księgowości lub na stanowisku samodzielnego księgowego,

  • biegła znajomość aktualnych przepisów i zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków,

  • umiejętność zarządzania zespołem i organizowania pracy,

  • umiejętność prowadzenia otwartej i skutecznej komunikacji wewnątrz zespołu i w kontaktach zewnętrznych,

  • mile widziana znajomość programu księgowego Comarch Optima.

Oferujemy:

  • pracę w nieustannie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do dotychczasowego doświadczenia oraz kompetencji,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne