Oferta pracy

Zastępca Głównego Księgowego

SAR-POL sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Firma powstała w 2013 r. Zajmuje się obsługą kadrowo-płacową i księgową oraz outsourcingiem pracowniczym dla kilku firm w województwie kujawsko-pomorskim.

Zakres obowiązków:

  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i prawnym oraz nadzór nad ich obiegiem,
  • nadzór nad księgowością spółki, kontrola zaksięgowanych faktur, rozliczeń międzyokresowych, środków trwałych,
  • nadzór nad inwentaryzacją majątku firmy,
  • aktywny odział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie sprawozdań GUS,
  • sporządzanie raportów analiz dla potrzeb Zarządu Spółki,

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, księgowość),
  • doświadczenie minimum 3 lata  na samodzielnym stanowisku,
  • znajomość prawa bilansowego i podatkowego,

Oferujemy:

Umowę o pracę w rozwijającej się firmie. Dostęp do literatury fachowej i szkoleń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sar-Pol Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Sar-Pol Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszcz przy ul. Dworcowa 51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy