Ta oferta pracy jest nieaktualna od 119 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Głównego Księgowego

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BEST FOODS POLSKA Spółka z o.o. Spółka k.

    Miejsce pracy: Gdynia

    Zakres obowiązków:

    • dekretowanie i księgowanie dokumentów krajowych i zagranicznych,
    • księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów i innych zdarzeń gospodarczych,
    • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów,
    • sprawozdawczość (GUS, US, NBP),
    • sporządzanie sprawozdań finansowych

    Od kandydatów wymagamy:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • znajomość zagadnień branży deweloperskiej,
    • sumienność i dokładność,
    • odpowiedzialność za terminowość w obowiązkach sprawozdawczych,
    • dobra organizacja pracy własnej,
    • znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel),
    • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP.

    Oferujemy:

    • szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom,
    • pracę w dynamicznym środowisku pracy,
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, pakietu zdrowotnego, pakietu opieki prawnej dla pracowników,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.