Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca głównego księgowego

  • Głowno, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma handlowo-usługowo, produkcyjna działająca na rynkach międzynarodowych poszukuje:
    Miejsce pracy: Głowno

    Zakres obowiązków

    • Odpowiedzialność za prowadzeniem ewidencji księgowej zgodnie z przepisami prawa
    • Odpowiedzialność za przygotowanie sprawozdań finansowych
    • Odpowiedzialność za przygotowywanie danych do sprawozdań skonsolidowanych
    • Odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczeń podatkowych
    • Odpowiedzialność za sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP
    • Bieżąca współpraca z audytorami oraz organami podatkowymi
    • Bieżąca współpraca z bankami i instytucjami finansowymi
    • Współtworzenie i odpowiedzialność za wewnętrzne procedury
    • Bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych
    • Koordynacja nad pracą działu

    Wymagania

    • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym w firmie działającej na rynkach międzynarodowych
    • Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub gotowość do pozyskania
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
    • Znajomość przepisów prawa rachunkowego i podatkowego
    • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej i zespołu
    • Umiejętności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość systemów klasy ERP, MS Office

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie, działającej w oparciu o najwyższe standardy;
    • stałe godziny pracy;
    • pracę w firmie, w której każdy ma równe szanse rozwoju
    • dynamiczną pracę w gronie specjalistów;
    • bogatą ofertę szkoleń specjalistycznych: wewnętrznych i zewnętrznych;
    • kartę sportową - Stacja Nowa
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom