Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego

Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.

  • Jeżowe (pow. niżański)

    Jeżowe (pow. niżański), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zastępowanie głównego księgowego podczas nieobecności (tj. prowadzenie rachunkowości jednostki, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi oraz dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym, kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych , sporządzanie sprawozdań),

  • Zarządzanie dedykowanym zespołem księgowym,

  • Kompleksowa koordynacja procesów zamknięcia miesiąca i roku, w tym przygotowywanie comiesięcznych raportów finansowych,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • Kontrola i wsparcie procesów windykacji należności ,

  • Autoryzacja przelewów elektronicznych,

  • Wykonywanie innych zadań wskazanych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy – zastępcy głównego księgowego/głównej księgowej, samodzielnej księgowej/samodzielnego księgowego, kierownika działu księgowości,

  • Doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP i/lub w systemach księgowych,

  • Umiejętność kierowania zespołem, w tym organizacja pracy zespołu, skuteczne motywowanie zespołu, skuteczne delegowanie zadań, dbałość o rozwój pracowników,

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT ,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,

  • atrakcyjne wynagrodzenie ,

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego pod przyciskiem APLIKUJ poniżej.

Jesteśmy producentem pieczywa chrupkiego na zakwasie naturalnym, przekąsek oraz wypiekanych batonów zbożowych. Są to produkty wysokiej jakości produkowane z zachowaniem tradycyjnej technologii, czemu zawdzięczają swoją jakość . Współpracujemy z wiodącymi sieciami handlowymi w Polsce, oraz rozwijamy sprzedaż eksportową. Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, dlatego w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy