Oferta pracy

zastępca głównego księgowego (K/M)

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeśli znasz dobrze język angielski, posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy w księgowości na samodzielnym stanowisku i zależy Ci na dalszym rozwoju, zapoznaj się z ofertą. Do zespołu finansowego w Łodzi poszukujemy zastępcy głównego księgowego, który jest gotowy do przejęcia odpowiedzialności za wszystkie działania księgowe w jednej z spółek zależnych Grupy. Dział finansowy w Łodzi zajmuje się wszystkimi sprawami finansowymi Grupy, w tym konsolidacją grup, sprawozdawczością i kontrolą biznesu. Zaaplikuj i dołącz do zespołu naszego Klienta.

zastępca głównego księgowego (K/M)Numer ref.: /273/02/2021/AJ/63693

zadania

  • nadzór i przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych dla Spółki oraz wybranych firm działających w grupie
  • nadzór nad księgami, rejestrami (sprzedaż, zakup, VAT) i obsługą rachunków między spółkami
  • przeprowadzanie comiesięcznego procesu uzgadniania kont i wykonywanie procedur kontroli wewnętrznej
  • zarządzanie przepływem środków pieniężnych między spółkami w grupie, przegląd cotygodniowych płatności
  • współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi ( US, ZUS, GUS, NBP itd.) oraz audytorami
  • przygotowanie wstępnych sprawozdań dotyczących zgodności z przepisami VAT
  • organizacja procesów księgowych dla istniejących firm i dla nowych firm w przyszłości
  • współpraca z kierownictwem w zakresie zadań ad hoc oraz koordynacja/udział w projektach specjalnych

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (finanse, rachunkowość);
  • około 4 lata doświadczenia w pracy w księgowości lub audycie, w tym około 2 lata na samodzielnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego oraz polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym lub dobrym;
  • znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • doświadczenia w pracy z systemem ERP ( SAP, MS Dynamics/Axapta) - mile widziane
  • dyspozycyjności i umiejętności doskonałej organizacji czasu pracy
  • doskonałych umiejętności analitycznych
  • pewności siebie, samodzielności i inicjatywy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji
  • możliwość rozwoju zawodowego jak i osobistego, poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

Ogłoszenie archiwalne