Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego

Vinci & Vinci Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy prowadzeniu pełnej księgowości klientów biura (w tym praca bezpośrednio z klientem na miejscu w siedzibie u klienta)

  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów, kont i prawidłowej ewidencji zdarzeń gospodarczych

  • czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku, w tym rozliczanie podatku CIT, VAT, WHT.

  • przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych oraz raportów miesięcznych dla klientów, jak również sprawozdań dla GUS i NBP

  • samodzielne zastępowanie i wsparcie pracy głównego księgowego, współpraca z instytucjami zewnętrznymi

  • bieżące monitorowanie przepisów podatkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku pozwalające na wykonywanie wskazanego wyżej zakresu obowiązków

  • bardzo dobra znajomość przepisów w dziedzinie rachunkowości i prawa podatkowego

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem

  • dobra znajomość programu Excel (przygotowanie raportów wymaga dobrej znajomości narzędzia)

  • proaktywna postawa i chęć uczenia się, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość systemu SAP

  • znajomość systemu Symfonia Finanse i Księgowość

  • znajomość przepisów z zakresu specjalnych stref ekonomicznych

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole i firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dostęp do kursów językowych w czasie pracy

  • elastyczne zatrudnienie i czas pracy dostosowane do Twoich potrzeb, w tym możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym w zakresie ustalonym z przełożonym

  • otwartość i wsparcie ze strony przełożonych i zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • ryczałt na paliwo

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj.

Outsourcing księgowości działający w ramach Grupy Vinci & Vinci,

poszukuje do pracy do swojej centrali w Katowicach osoby na stanowisko

Jeżeli jesteś zainteresowana/y zdobywaniem doświadczenia i poszerzaniem wiedzy w obszarze księgowości, wiążesz swoją przyszłość z rachunkowością i szukasz miejsca, które zapewni Ci świetny rozwój zawodowy, to zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy