Oferta pracy

Zastępca Głównego Księgowego

Betrans Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Transportowo-SprzętoweO firmie

  • Kleszczów (pow. bełchatowski), łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Przedsiębiorstwo Transportowo – Sprzętowe Betrans jest największą spółką dedykowaną w zakresie świadczenia usług transportowych w Grupie Kapitałowej PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym podmiotem gwarantującym profesjonalną obsługę naszych kontrahentów.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.betrans.pl
miejsce pracy: Piaski 4, 97-410 Kleszczów

Opis stanowiska:

  • bieżąca kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • kontrola i analiza kont księgowych,
  • obsługa bankowości elektronicznej,
  • kalkulacja podatku dochodowego CIT i podatku odroczonego,
  • uzgadnianie wzajemnych obrotów i sald ze spółkami powiązanymi,
  • księgowanie rezerw na świadczenia pracownicze, faktur zakupowych i innych dokumentów księgowych,
  • sporządzanie sprawozdania z przepływów pieniężnych (Cash Flow)
  • pomoc przy sporządzaniu pozostałych sprawozdań finansowych oraz statystycznych,
  • przygotowanie materiałów dla biegłych rewidentów
  • nadzór nad spisami z natury zapasów magazynowych i ich rozliczeni,
  • samodzielne zastępowanie i wsparcie pracy Głównego Księgowego w zakresie prowadzenia księgowości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek rachunkowość, finanse, ekonomia,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatków oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych w tym Casch Flow,
  • znajomość przepisów MSSF/MSR,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, komunikatywność, terminowość,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych zadań, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku minimum 3 lata,
  • mile widziana znajomość SAP,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy