Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Głównego Księgowego

TFP Sp. z o.o.

  • Katowicka 26, Kórnik
    Kórnik, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Katowicka 26

Kórnik

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowo-podatkowymi,

  • Nadzór i koordynowanie pracy zespołu księgowego,

  • Kontrola dokumentów pod kątem merytorycznym i formalno-prawnym,

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca,

  • Przygotowanie rozliczeń podatkowych CIT, WHT,VAT,

  • Przygotowanie JPK VDEK,

  • Sporządzanie kwartalnych i rocznych sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami do NBP, GUS,

  • Współudział w pracach związanych z badaniem sprawozdań finansowych. Współpraca z audytorami, przygotowanie dokumentów, zestawień i analiz na potrzeby badania sprawozdania finansowego.

  • Monitorowanie i wdrażanie zmian prawa podatkowego, bilansowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego z zakresu rachunkowości – warunek konieczny,

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku Zastępcy Głównego Księgowego w firmie produkcyjnej – warunek konieczny,

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym,

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów rachunkowych i podatkowych, w tym z zakresu cen transferowych,

  • Biegłej znajomości arkusza excel, bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Znajomości programów klasy ERP, znajomość systemu MS Dynamics będzie atutem,

  • Umiejętności zastosowania i rozwoju systemów IT w celu automatyzacji pracy,

  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego,

  • Systematyczności, obowiązkowość, dokładność i terminowość,

  • Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków i gotowości do ciągłego doskonalenia zawodowego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Ciekawy zakres obowiązków, możliwość uczestniczenia w interesujących projektach,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji,

  • Dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z największych firm z branży opakowań tekturowych w Polsce. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowej osoby do działu księgowego na stanowisko Zastępca Głównego Księgowego. Ofertę kierujemy do osób, które zdobyły już doświadczenia w pracy w księgowości w firmie produkcyjnej.

Przewiń do profilu firmy