Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego

Mojsiuk Sp. z o.o. Sp.K.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek zgodnie z wymogami polskiego prawa bilansowego,

  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentów księgowych,

  • Księgowanie dokumentów finansowo-księgowych,

  • Przygotowywanie bieżących analiz i raportów, na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,

  • Bieżąca analiza kont księgowych,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, sprawozdań GUS oraz zestawień i analiz na potrzeby Zarządu,

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, JPK-VAT, PIT),

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, (JUS, US),

  • Praca w siedzibie firmy w Starych Bielicach k/Koszalina.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Główna Księgowa

  • Wykształcenie wyższe w kierunku ekonomia/finanse rachunkowość,

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego,

  • Znajomość pakietu Ms Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel),

  • Samodzielność oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz organizowania pracy własnej,

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w grupie,

  • Rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja prac.

To oferujemy

• duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,

• konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,

• dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska „Zastępca Głównego Księgowego".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

O nas

Grupa Mojsiuk, to grupa przedsiębiorstw handlowo – usługowych, z zakresu motoryzacji. Autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz, Honda, Peugeot, Citroen i Centrum Blacharsko-Lakiernicze. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej, www.mojsiuk.pl