Logo Pracuj.pl

Zastępca Głównego Księgowego

AMK Kraków SAO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • operacyjne prowadzenie księgowości spółki akcyjnej w zakresie ustalonym przez Głównego Księgowego i Dyrektora Finansowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość przepisów i zasad dotyczących rachunkowości, w tym bardzo dobra znajomość MSSF
  • prowadzenie rachunkowości spółki prawa handlowego
  • umiejętność i doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych spółki prawa handlowego
  • doświadczenie we współpracy z biegłym rewidentem przy badaniu rocznych sprawozdań finansowych spółki prawa handlowego
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych w zakresie VAT, CIT, PIT, innych podatków i opłat lokalnych
  • doświadczenie w prowadzeniu spraw podatkowych spółki prawa handlowego w zakresie VAT, CIT, PIT, innych podatków i opłat lokalnych
  • umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych i doświadczenie w kontaktach ze służbami skarbowymi
  • kierowanie pracą podległego zespołu, wysokie kwalifikacje interpersonalne
  • doświadczenie w rozliczaniu kontraktów długoterminowych w zakresie rachunkowości i podatków, w tym kontekście doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości i podatków w firmie o profilu budowlanym będzie dużym atutem
  • obsługa pakietu MS Office, w tym Excela
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • elastyczny – ruchomy czas pracy
  • pracę w stabilnej firmie
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie studiów

Jesteśmy średniej wielkości Firmą inżynierską należącą do dużej międzynarodowej Grupy Kapitałowej, realizującą długoterminowe kontrakty technologiczne w szeroko rozumianym sektorze budownictwa przemysłowego i energetycznego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Zastępca Głównego Księgowego, Kraków