Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zastępca Głównego Księgowego

Goldman Recruitment

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, dużej spółki produkcyjno-dystrybucyjnej, notowanej na GPW, poszukujemy kandydatów na stanowisko Zastępcy Głównego Księgowego. Siedziba firmy mieści się w okolicach Krakowa.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie skonsolidowanych segmentów operacyjnych Grupy Kapitałowej we współpracy z działem controlingu,

  • koordynowanie prac i nadzór nad przygotowaniem, raportowaniem deklaracji VAT i innych deklaracji podatkowych,

  • konsolidacja sprawozdań finansowych wg MSSF - przygotowanie danych do wyłączeń konsolidacyjnych (uzgadnianie rozrachunków i obrotów jednostek powiązanych),

  • ewidencja rezerw, odpisów aktualizujących, środków trwałych i innych zdarzeń związanych z działalnością inwestycyjną i finansową,

  • przygotowywanie materiałów do czynności sprawdzających i kontroli podatkowych,

  • weryfikacja umów handlowych i exportowych pod kątem podatkowym i księgowym,

  • przygotowanie dokumentacji cen transferowych i raportowanie giełdowe.

Wymagania pracodawcy

  • minimum 5 lat doświadczenia związanego z prowadzeniem pełnej księgowości,

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego,

  • bardzo dobra znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,

  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz sprawozdań finansowych,

  • biegła znajomość MS Excel – doświadczenie związane z systemami ERP będzie atutem,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków i inicjatywa w proponowaniu rozwiązań.

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • praca w firmie o dynamicznym rozwoju i możliwościach zawodowych,

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, MultiSport),

  • praca w dużej i stabilnej organizacji,

  • rozwój kompetencji merytorycznych i zarządczych.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy