Oferta pracy

Zastępca Głównego Księgowego

Polfarmex S.A. O firmie

  • Kutno

    Kutno, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspólne z Głównym Księgowym prowadzenie kluczowych spraw z zakresu rachunkowości i podatków (w tym odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg mniejszych spółek z grupy)

  • Terminowe, rzetelne i kompletne prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Terminowe, rzetelne i kompletne sporządzanie sprawozdań finansowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych

  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku obrotowego

  • Analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych

  • Przygotowywanie, składanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań GUS

  • Przygotowywanie raportów oraz analiz

  • Przygotowani i weryfikacja rozliczeń podatkowych , deklaracji, JPK oraz zeznań podatkowych w zakresie VAT,CIT

  • Udział w procesie badania sprawozdania finansowego

  • Monitorowanie i kontrola wszelkich transakcji Grupy, w tym pomiędzy podmiotami powiązanymi

  • Wsparcie nadzoru merytorycznego i organizacyjnego nad działem księgowości

  • Prowadzenie rozwojowych projektów zmiany procesów, procedur i poprawy efektywności pracy w obszarze księgowości grupy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata

  • Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku od towarów i usług oraz przepisów wykonawczych

  • Znajomość zagadnień transakcji z podmiotami powiązanymi (dokumentacja podatkowa)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Polfarmex

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system benefitów oferowany przez pracodawcę (System Kafeteryjny)

  • Korzystna oferta ubezpieczenia na życie (3 warianty do wyboru)

  • Współtworzenie sukcesu polskiej nowoczesnej firmy farmaceutycznej

Polfarmex S.A.

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym.

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Przewiń do profilu firmy