Logo Pracuj.pl

Zastępca Głównego Księgowego

Polfarmex S.A.O firmie

  • Kutno
    Kutno, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspólne z Głównym Księgowym prowadzenie kluczowych spraw z zakresu rachunkowości i podatków (w tym odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg mniejszych spółek z grupy)
  • Terminowe, rzetelne i kompletne prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Terminowe, rzetelne i kompletne sporządzanie sprawozdań finansowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku obrotowego
  • Analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych
  • Przygotowywanie, składanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań GUS
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz
  • Przygotowanie i weryfikacja rozliczeń podatkowych , deklaracji, JPK oraz zeznań podatkowych w zakresie VAT,CIT
  • Udział w procesie badania sprawozdania finansowego
  • Monitorowanie i kontrola wszelkich transakcji Grupy , w tym pomiędzy podmiotami powiązanymi
  • Wsparcie nadzoru merytorycznego i organizacyjnego nad działem księgowości
  • Prowadzenie rozwojowych projektów zmiany procesów, procedur i poprawy efektywności pracy w obszarze księgowości grupy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku od towarów i usług oraz przepisów wykonawczych
  • Znajomość zagadnień transakcji z podmiotami powiązanymi (dokumentacja podatkowa)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Polfarmex
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system benefitów oferowany przez pracodawcę (System Kafeteryjny)
  • Korzystna oferta ubezpieczenia na życie (3 warianty do wyboru)
  • Oferta programu LuxMed
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Współtworzenie sukcesu polskiej nowoczesnej firmy farmaceutycznej

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym.

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Zastępca Głównego Księgowego, Kutno