Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Głównego Księgowego

SP ZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr1 im. N.Barlickiego UM w Łodzi

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi,

  • Nadzór nad prawidłową ewidencją operacji gospodarczych i finansowych,

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • Nadzór nad sporządzaniem deklaracji z tytułu podatku od towarów i usług,

  • Generowanie i wysyłanie JPK,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych okresowych, rocznych dla organu założycielskiego i innych instytucji w razie potrzeby,

  • Rozliczanie kosztów komórek organizacyjnych Szpitala,

  • Ewidencja i analiza kosztów niestanowiących kosztów uzyskania przychodów oraz przychodów podatkowych,

  • Sporządzanie deklaracji do US z tyt. podatku dochodowego od osób prawnych,

  • Bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych,

  • Nadzorowanie całokształtu prac z zakresu księgowości wykonywanych przez podległy personel.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki – ekonomia, rachunkowość,

  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w dziale finansowo-księgowym,

  • Praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości oraz zagadnień podatkowych (CIT, VAT),

  • Dobra znajomość obsługi komputera z zakresu pakietu MS Office w szczególności programu Excel,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • Dodatkowym atutem będzie praca w instytucji ochrony zdrowia.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Dofinansowanie socjalne, dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy, szkolenia.

O nas

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni Zastępcę Głównego Księgowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

lub

na adres: SP ZOZ USK nr 1 im. N. Barlickiego UM w Łodzi

90-153 Łódź, Kopcińskiego 22

dzial.finansowy&barlicki.pl

(z dopiskiem: rekrutacja)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.